فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی کیا

خودروی کیا در کشور ما طرفداران بسیار زیادی دارد و با استقبال خوبی در کشور ما مواجه شد. مجموعه اروند پارت به صورت تخصصی در زمینه واردات و توزیع قطعات خودروهای کیا فعالیت می کند. در این مجموعه تلاش کرده ایم تمام قطعات کیا موتورز را در برندهای اصلی و وارداتی که دارای کیفیت مشابه هستند را عرضه برسانیم. با خرید اینترنتی لوازم کیا می‌توانید آنها را در هر سراسر کشور حتی کوچکترین شهرها درب منزل خود دریافت کنید.

نمایندگی لوازم یدکی کیا تهران

تمام قطعات کیا موتورز در دسته‌بندی‌های مختلف همچون قطعات موتوری ، قطعات برقی ، لوازم جلوبندی ، قطعات بدنه ، قطعات مصرفی و … با کد فنی مرتبط با خودرو به فروش می‌روند. به همین دلیل در زمان خرید قطعات کیا در ایتدا باید شماره شاسی خودروی خود را به کارشناس فروش اعلام کند تا با بررسی شماره شاسی، کد فنی را پیدا کرده و قطعه مخصوص آن شماره شاسی را در اختیار شما قرار دهد. برند اصلی قطعات یدکی کیا جنیون پارت و موبیس می‌باشد. به خاطر داشته باشید موبیس زیر مجموعه ای از کیا موتورز می‌باشد که به عنوان برند اصلی به عرضه مصرف کنندگان می‌رسد. همچنین برای افزایش قدرت مشتری می‌توان از قطعات وارداتی با برندهای کره ای معتبر که دارای قیمت پایین‌تری نسبت به قطعات اصلی هستند استفاده نمود.

جهت مشاهده لیست قطعات ، بر روی تصویر خودروی خود کلیک نمایید

لیست قیمت لوازم یدکی سورنتو قدیم و جدید نیوفیس

قطعات یدکی کیا

فروشگاه اروند پارت ، مرکز تخصصی قطعات یدکی کیا موتورز در تهران با تنوع بیش از 5000 قطعه و 12 برند مختلف کره ای مفتخر است که علاوه بر خرید حضوری ، امکان خرید اینترنتی و تلفنی جهت تسهیل خرید قطعات برای هموطنان در سراسر ایران را فراهم نماید. فروشگاه لوازم یدکی کیا شامل انواع قطعات بدنه ، قطعات موتوری ، قطعات جلوبندی و قطعات مصرفی خودروهای کیا مدل های 2005 تا 2018 می باشد. فروشگاه اروند پارت ، علاوه برقطعات اصلی که با نام جنیون پارت شناخته می شوند جهت افزایش قدرت خرید و افزایش دامنه تنوع کالاها ، بعضی قطعات کیا را با برند های معتبر کره ای و تایوانی ارائه می نماید. برند های معتبری همچون سی تی ار کره ، تانگ یانگ تایوان ، ام بی کره 

ممکن است شما هم در زمان خرید لوازم یدکی کیا موتورز با برندهای مختلف و قیمت های کاملا متفاوتی روبرو شده باشید که این موضوع باعث سردرگمی شما در هنگام خرید قطعات شود. بررسی اصل یا تقلبی بودن قطعات هیوندای از طریق ظاهر آن نیز امکان پذیر است. اگر کمی با دقت قطعات را بررسی کنید متوجه جوشکاری و برشکاری های خوب قطعات اصل خواهید شد. همچنین لوگو و نوشته حک شده روی این قطعه از شاخص های تشخیص قطعه اصلی می باشد. توجه داشته باشد تمام قطعات کیا با کد فنی مخصوص به فروش می‌رسد. به همین دلیل در زمان خرید باید حتما شماره شاسی خودروی خود را به همراه داشته باشید تا با اعلام آن، کارشناسان فروش قطعه مناسب خودروی شما را ارائه نمایند.